Нутроф® Форте це:

Комплекс антиоксидантних вітамінів, мікроелементів й інших компонентів для підтримання здоров’я зору в 1 капсулі від компанії Théa, Франція.

Нутроф® Форте містить основні поживні речовини для підтримання здоров’я зору, нормальних функцій зору.

Показати більше інформації

Нутроф® Форте містить основні поживні речовини для підтримання здоров’я зору, нормальних функцій зору.

Нутроф® Форте рекомендований при значних зорових навантаженнях, вікових змінах, для корекції раціону харчування

Компоненти Нутроф® Форте підтримують гостроту зору, захищають сітківку ока та доповнюють раціон харчування

Склад Нутроф® Форте

Рекомендації щодо застосування

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ ТА
ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ

Дієтична добавка до
раціону.

Вживати по 1 капсулі на
добу, запивайте невеликою
кількістю води.

Не є лікарським препаратом.

Можлива індивідуальна
чутливість до
компонентів

Перед вживанням
вагітним і жінкам в період
годування груддю рекомендується
проконсультуватися з лікарем.
В європейських рекомендаціях до Нутроф® Форте немає обмежень щодо прийому вагітним і жінкам, які годують груддю.

ознайомтесь з інструкцією

Нутроф® Форте
інструкція

Статті: піклування про зір

Як зберегти зір
з віком

читати

Продукти, корисні
для очей

читати

Статті щодо
підтримання зору

читати

статті

ЧИТАТИ СТАТТІ
ЩОДО ПІДТРИМАННЯ
ЗОРУ

ЧИТАТИ СТАТТІ ЩОДО ПІДТРИМАННЯ
ЗОРУ

ДІЄТИЧНА ДОБАВКА НУТРОФ® ФОРТЕ: ІНСТРУКЦІЯ, СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ, СКЛАД

Нутроф® Форте - це комплексна формула дієтичної добавки, що складається з антиоксидантних вітамінів, мінералів та інших компонентів, спеціально створена для підтримки здоров'я зору і захисту очей від вільних радикалів.

Вільні радикали - це високоактивні молекули, які постійно утворюються в організмі людини в процесі його життєдіяльності. Надлишок вільних радикалів, який може виникнути з віком, при деяких хронічних захворюваннях, при поганій екології і т.п., може прискорювати старіння організму.

Для підтримки оптимальної кількості вільних радикалів, природа створила спеціальні речовини - антиоксиданти.

Антиоксидантами називаються особливі молекули, яки здатні протидіяти вільним радикалам (процесам окислення).

В організмі людини антиоксиданти не утворюються, вони надходять в організм людини з їжею. Це - відомі всім вітаміни, мікроелементи та інші корисні речовини.
Недолік (дефіцит) антиоксидантів в організмі людини може бути обумовлений різними факторами: вік, незбалансоване харчування, шкідливі звички (паління), несприятлива екологія, спадковість,і, звичайно, захворювання шлунково-кишкового тракту, при яких недостатньо засвоюються поживні речовини.

Так, з віком порушується обмін речовин, що є причиною накопичення надмірної кількість вільних радикалів. Через це може страждати робота різних органів людини. Особливо чутливі до вільних радикалів мозок, сітківка ока, дрібні судини серця. Через дефіцит антиоксидантів може відбуватися порушення функцій клітин сітківки ока, і збільшуватися ризик розвитку вікових захворювань очей, у тому числі ВМД (вікової макулярної дегенерації та катаракти).

Недолік корисних речовин в організмі може бути викликаний також незбалансованим харчуванням (недостатньо різноманітним, що містить мало фруктів, овочів і риби).

Для поповнення дефіциту антиоксидантів рекомендована дієта, багата на вітаміни, мінерали та ін., та прийом дієтичних добавок для очей.

Склад Нутроф® Форте розроблений дієтологами та офтальмологами, що спеціалізуються на вивченні сітківки ока, для поповнення дефіциту антиоксидантів, лютеїну, зеаксантину, Омега-3 незамінних жирних кислот, який може бути пов'язаний з надлишком вільних радикалів. Їх надлишок виникає у зв'язку з різними обставинами: віком, стресами, підвищеними зоровими навантаженнями, надмірною дією хвиль синього випромінювання, курінням, незбалансованим харчуванням та / або іншими факторами.

Склад Нутроф® Форте: діючі та допоміжні речовини

Нутроф® Форте - це комбінація Омега-3 жирних кислот, лютеїну і зеаксантину, ресвератролу, антиоксидантних вітамінів (С, Е, D) і мінералів (цинк, мідь, селен), - все в 1 капсулі.

Одна капсула містить:

 1. 1. Діючі речовини

  Антиоксидантні вітаміни:
  Вітамін С - 60 мг;
  Вітамін D3 - 5 мкг;
  Вітамін Е - 10 мг.

  Антиоксидантні мікроелементи:
  Цинк (сульфат) - 10 мг;
  Мідь (сульфат) - 500 мкг;
  Селен - 25 мкг.

  Каротиноїди:
  Лютеїн - 10 мг;
  Зеаксантин - 2 мг.

  Ресвератрол - 1 мг: екстракт винограду культурного, що містить 5% ресвератролу.

  Омега-3 - Риб'ячий жир вищого гатунку, що містить 330мг Омега-3 незамінних жирних кислот, з яких ейкозапентаєнова кислота - 132 мг, докозагексаєнова кислота - 66 мг, докозапентаєнова кислота - не більше 16.5 мг.

 2. 2. Допоміжні речовини. Склад оболонки капсули:
  • Глазуруючий агент
   - бичачий желатин.
  • Зволожувачі:
   - гліцерин;
   - сорбіт.
  • Емульгатор:
   - гліцерин моностеарат.
  • Барвники:
   - заліза оксид чорний..
   - заліза оксид червоний.
  • Вода очищена.
  • Глутатіон.

Користь для зору компонентів Нутроф® Форте.

Лютеїн і Зеаксантин

Є пігментами (каротиноїди), необхідними для захисту сітківки від окисного стресу і ознак старіння, складають пігментний шар (макулу). Макула відповідає за гостроту зору і віддзеркалює шкідливі хвилі синього світла. Серед харчових продуктів найбільше Лютеїну і Зеаксантину містять зелені листові овочі (шпинат, різні види салату, капуста кале і брокколі).

Ресвератрол

Це - сполука, яка виробляється рослинами, особливо виноградною лозою, також міститься в деяких ягодах і горіхах. Він має потужну протизапальну та антиоксидантну дію і захищає клітини сітківки від окисного стресу, корисний для підтримки нормального зору.

Антиоксидантні вітаміни Е, С, D

Вітамін С - один з основних антиоксидантів. Він необхідний для нейтралізації вільних радикалів і для відновлення окисленого вітаміну Е. Вітамін С міститься у фруктах і овочах.

Вітамін Е - потужний антиоксидант, який сприяє:

 • захисту мембран клітин;
 • захисту жирних кислот від окислення.
Вітамін Е міститься в рослинних оліях.

Вітамін D

Вітамін "сонячного світла". За хімічними властивостями відноситься до жиророзчинних вітамінів. Вітамін D вважають ще й гормоном: при сонячному світлі він утворюється в шкірі, а його різноманітна дія поширюється на весь організм.

Вітамін D регулює рівень кальцію, підтримує імунітет, регулює артеріальний тиск і роботу серця. В даний час відомо, що Вітамін D важливий для здоров'я очей, особливо при міопії, захворюваннях очей, пов'язаних з віком або з цукровим діабетом.

Омега-3

Незамінні жирні кислоти - це корисні жири, які надходять виключно з їжею та дієтичними добавками, тому що не виробляються організмом. До групи Омега-3 належать безліч кислот, які мають різні властивості. Відомо, що Докозагексаєнова кислота (ДГК) і Ейкозапентаєнова кислота (ЕПК) знаходяться у великій кількості в нервах, головному мозку і в фоторецепторах очей та є необхідними для їх роботи. Основні джерела Омега-3 - жирна морська риба, наприклад, тунець, лосось і оселедець.

Мікроелементи Цинк, Селен і Мідь.

Цинк є антиоксидантом і активує в організмі велику кількість ферментів (більш 200). Цинк входить до складу клітин сітківки ока (паличок) і необхідний для підтримки здорового зору. Цинк міститься в м'ясі та рибі.

Мідь є антиоксидантним мікроелементом. В організмі існує баланс між цинком та міддю, тому мідь необхідна при вживанні дієтичних добавок, що містять цинк. Мідь міститься в м'ясних субпродуктах, молюсках, сухофруктах.

Селен входить до складу антиоксидантних ферментів, які є головним елементом захисту від вільних радикалів кисню. Селен міститься в рибі, молюсках, яйцях, часнику, грибах, м'ясі та крупах.

Рекомендації до вживання (показання):

Нутроф® Форте, дієтична добавка, яка застосовується для корекції раціону харчування і містить необхідні для підтримки здоров'я зору антиоксиданти (мікроелементи Цинк, Мідь, Селен, вітаміни С, Е, D, Омега-3 незамінні жирні кислоти, макулярні пігменти каротиноїди Лютеїн і Зеаксантин, Ресвератрол) для захисту очей від окислення вільними радикалами. Крім цього, Нутроф® Форте може підтримувати нормальні функції і здоров'я зору при:

 • вікових змінах зору;
 • збільшенні зорового навантаження;
 • стресах;
 • деяких хронічних захворюваннях очей;
 • погіршенні гостроти зору при неякісному освітленні (вночі і в сутінках);
 • при дефіциті антиоксидантного захисту, викликаному незбалансованим харчуванням (недостатнє вживання фруктів, овочів і риби);
 • для зниження ризику розвитку захворювань очей у тих, хто курить або кинув курити.

Спосіб застосування

Вживайте по 1 капсулі на добу, під час прийому їжі, запивати рекомендується невеликою кількістю води. Не перевищуйте рекомендовану в інструкції дозу. За умови дотримання рекомендованої дози передозування не настає.

Тривалість вживання, зазначена в інструкції - до 12 тижнів. Далі тривалість курсу прийому погоджуйте з лікарем. В європейських рекомендаціях немає обмежень по тривалості прийому Нутроф® Форте.

Особливі вказівки та побічні ефекти

Перед вживанням вагітним і жінкам в період годування груддю рекомендується проконсультуватися з лікарем. В європейських рекомендаціях до Нутроф® Форте немає обмежень щодо прийому вагітним і жінкам, які годують груддю.

Застереження щодо вживання:

Можлива індивідуальна непереносимість компонентів. У рідких випадках описані невеликі порушення травлення (нудота, відрижка, діарея).

Нутроф® Форте не є лікарським препаратом, не є заміною повноцінному раціону харчування.

Форма та термін зберігання:: без рецепту.

Без ГМО.

Форма випуску та умови зберігання

Форма випуску - непрозорі капсули (непрозорість забезпечує максимальний захист від окислення риб'ячого жиру),
в блістерах по 15 капсул;
в картонній упаковці - 2 блістери;
Маса капсули 802 мг ± 7.5%. Маса нетто 30 капсул - 24.06 г

Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці, захищеному від прямих сонячних променів, при температурі не вище + 25 ° С.

Виробник: Лаборатуар Теа [Laboratoires Thea]; 12 вул. Блеріо 63100 Клермон-Ферран Седекс 2, Франція. Тел. + 33 4 73 98 14 36; www.laboratoires-thea.com (здійснює функції щодо прийняття претензій від споживача). на заводі Свісс Капс ГмбХ [Swiss Caps GmbH], Грассінгерштрассе 9, 83043 Бад Айблінг, Німеччина Тел. +49 8061 93 101; www.aenova-group.com.

Офіційна інструкція із застосування Нутроф® Форте (PDF).

Інструкція до Нутроф® Форте представлена ​​виключно з метою ознайомлення та не є приводом для самолікування.

Свідоцтво про державну реєстрацію: N 3/8-A-3388-17-64632E від 02.08.2017р (PDF).

Пам'ятайте - самолікування небезпечне для вашого здоров'я

Питання – відповідь

Із харчових продуктів отримати занадто високу дозу цієї речовини неможливо, бо вона легко метаболізується у печінці та виводиться з жовчю.

При передозуванні лікарським засобом, в складі якого є вітамін Е, можливі серйозні ускладнення, про які вказано в інструкції до препарату.

Добавки збагачують раціон корисними для здоров’я речовинами, але не можуть замінити збалансоване харчування.

Вітамін Е входить до складу деяких дієтичних добавок для підтримки зору разом з іншими необхідними компонентами:

 

 • вітамінами С і D, каротиноїдами (Лютеїн і Зеаксантин),
 • мікроелементами (Цинк, Селен і Мідь),
 • Омега-3 поліненасиченими жирними кислотами,
 • ресвератролом.

 

А ось у чистому вигляді вітамін Е, наприклад, може призначатися лікарем при вираженому дефіциті його в організмі.

 

ВАЖЛИВО! При появі скарг на здоров’я, при виборі дієтичних добавок звертайтеся до лікаря – самолікування може бути небезпечним для вашого здоров’я.

Відповідь: різниця у тому, що у складі Нутроф® Форте є додатково вітамін D. Вітамін D важливий для здоров’я очей.

Відповідь: Нутроф® Форте вживають по 1 капсулі один раз на день, під час основного прийому їжі, запиваючи невеликою кількістю води.

Load More