Про компанію Théa

Усю комерційну та маркетингову діяльність, яка здійснювалась на російському ринку через дочірню компанію Théa Pharma, призупинено.

Théa (Laboratoires Théa, Франція) – відома незалежна європейська компанія, яка створена в 1994 р. Théa займає лідируюче місце в Європі серед офтальмологічних компаній, спеціалізується на розробці та просуванні препаратів і продуктів для офтальмології. Компанія створила корпоративний благодійний фонд (Fondation Théa), покликаний допомагати в реалізації гуманітарних та загальних ініціатив, спрямованих на боротьбу зі сліпотою, лікування трахоми в Африці та покращення здоров'я очей.
Laboratoires Théa відома в світі продуктами без консервантів, є піонером та лідером в богатьох галузях офтальмології в Європі. Laboratoires Théa створила ряд інноваційних фармакологічних технологій і продуктів: перші краплі для боротьби з трахомою і гнійним кон'юнктивітом; перший в світі багатодозовий флакон без консервантів АВАК®; перший в Європі науково обґрунтований вітамінно-антиоксидантний комплекс для здоров'я очей; перший гель для лікування синдрому сухого ока; перший офтальмологічний протигерпетичний гель; перші продукти для догляду за повіками. Представництво «Лаборатуар Теа» в Україні ЄДРПОУ 26620013; 04070, м Київ, Подільський р-н, вул. Волоська, 51 / 27Б, офіс 1. Тел. +38 (044) 467 5770. Сайт представництва: https://thea.ua/.
Ознайомтесь з представленими в Україні безрецептурними продуктами компанії:
Продукти Théa

Теалоз® Дуо

Офтальмологічний розчин 10 мл, стерильний, без консервантів для забезпечення миттєвого комфорту для очей.

Показання:
захист, зволоження, змащування поверхні очей у випадках виникнення відчуття дискомфорту, печіння, подразнення.

Детальніше

Теагель®

Гель 30 г в тубі, без консервантів для щоденної гігієни повік. Очищує, зволожує, заспокоює повіки. Гіпоалергенний, без парабенів, ароматизаторів. Не потребує змивання. 60 доз в тубі.

Показання:
для щоденної гігієни повік і вій, а також для очищення повік при блефаритах, акне, синдромі сухого ока.

Детальніше

Блефаклін®

20 стерильних серветок в саше. Для щоденної гігієни повік і чутливої шкіри у дорослих та у дітей від 3 місяців. Очищує, зволожує, відновлює шкіру, має тонізуючий ефект. Не викликає подразнення очей. Не потребує змивання.

Показання:
для щоденного очищення повік та чутливої, схильної до алергії шкіри, а також для видалення макіяжу. Підходить користувачам контактних лінз.

Детальніше
Історія Laboratoires Théa

Історія компанії Laboratoires Théa міцно пов’язана з династією Шибре.

Протягом останніх 150 років представники п’яти поколінь сім’ї Шибре присвячували свої життя офтальмології.

Засновником династії став Поль Шибре (1844-1911). Він увійшов в історію медицини як видатний лікар, дослідник, автор наукових робіт, винахідник і творець інструментарію та методів обстеження, засновник французького офтальмологічного товариства (1883 р.) Детальніше з історією компанії Théa Ви можете ознайомитися за цим посиланням.

Жан-Фредерік Шибре та Анрі Шибре - Президенти Laboratoires Théa.