Акція

днів
годин
хвилин
секунд
з 15 березня
по 31 травня
nutrof

28.02.2018

Ресвератрол – чемпіон серед антиоксидантів!

Рейтинг

Поділитись статтею

logo

ТОВ «ТЕА ФАРМА» видавець і автор статті

Французький парадокс – науковий термін кінця 1980-х, яким названо парадоксальне явище – порівняно низький рівень серцево-судинних і онкологічних захворювань у жителів Франції за умови висококалорійного раціону харчування й значної кількості жирів у ньому.

Попри багату жирами їжу, французи рідше за європейців хворіють на ішемічну хворобу серця, більше того – ця хвороба рідше обриває їхні життя. Обожнюючи круасани, жирну гусячу печінку, білі багети, масло й бекон, французи залишаються найстрункішими в Європі.

Ось, наприклад, одна з рекомендацій кухарської книги Південної Франції: “Найбільш смачною є картопля, обсмажена цілою на качиному або гусячому жирі…”

Південь Франції, крім своєї гастрономії, славиться ще й винами Бордо.

Сухі червоні французькі вина певного регіону містять найбільшу кількість антиоксидантів, порівняно з винами, виробленими в інших країнах світу.

Увагу дослідників до медичної користі червоного вина привернув один цікавий компонент – ресвератрол.

Реcвератрол виробляється в шкірці виноградних ягід як захист від екстремальних упливів: холоду, потужного ультрафіолетового випромінювання, різноманітних мікроорганізмів, зокрема грибкових. Ресвератрол, образно кажучи, є “щитом” винограду. Цікавий факт: відмова від застосування пестицидів, що створюють рослині “тепличні” умови, збільшує вміст ресвератролу у винограді.

Давно відомо: регулярне вживання певних сортів цілісного червоного винограду (і червоного вина) з високим умістом ресвератролу запобігає виникненню багатьох хвороб.

Крім здатності брати участь у захисті здоров’я серця, ресвератрол має низку інших корисних властивостей: попереджає запальні процеси, впливає на зниження ваги, покращує когнітивні функції, продовжує молодість. До того ж, ресвератрол є корисним для очей і сприяє збереженню здорового зору.

Оцініть користь статті:

Поділіться в соц. мережах:

Поки немає коментарів. Будь першим!

Додати коментар