ПІДСУМКИ ВЕСНЯНОЇ АКЦІЇ ВІД НУТРОФ® 2023

Представництво компанії Лаборатуар Теа в Україні висловлює подяку всім, хто взяв участь в ВЕСНЯНІЙ АКЦІЇ ВІД НУТРОФ® 2023

Маємо честь повідомити, відбувся РОЗІГРАШ ГОЛОВНИХ ПРИЗІВ – мультиварок-скороварок.

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ:

Кудла Лілія Ярославівна, м.Івано-Франківськ;

Дякую компанії Теа за можливість виграти такий корисний пристрій! Цього разу я придбала Нутроф Форте для своєї мами, у якої діабетична ретинопатія. Я ретельно підійшла до вибору, і проаналізувавши склад та якість, я обрала саме цей вітамінний комплекс, адже для близьких ми завжди вибираємо найкраще, щоб зберегти та підтримати здоров’я очей.

 

Глушко Віталій Григорович, м. Запоріжжя;

Регулярно приймаю вітамінний комплекс для підтримки здоров’я очей Нутроф Форте. Дізнався про акцію і взяв участь. Гарантовані призи дуже стали в нагоді, зручно використовувати при покупках. Хотів головний приз і тепер дуже радий. Дуже дякую!

 

Місюк Костянтин Леонідович, м. Дніпро.

Періодично проводив профілактичні курси лікування в офтальмології. Лікар порадив комплекс Нутроф Форте для підтримки та збереження гостроти зору та забезпечення очей необхідними вітамінами й повідомив про акцію. Досить скептично завжди ставився до різних розіграшів, але після завершення весняної акції повідомили, що виграв головний приз та отримав гарантований приз – сумочку-косметичку. Вдячний компанії Теа за комплекс Нутроф, за проведену акцію та за отриманий приз! Продовжу приймання Нутроф курсами та буду рекомендувати його знайомим.