ПІДСУМКИ ОСІННЬОЇ АКЦІЇ ВІД НУТРОФ® 2023

Лаборатуар Теа в Україні висловлює подяку всім, хто взяв участь в ОСІННІЙ АКЦІЇ ВІД НУТРОФ® 2023

Маємо честь повідомити, відбувся РОЗІГРАШ ГОЛОВНИХ ПРИЗІВ – мультиварок-скороварок.

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ:

Овчар Тетяна Миколаївна  Київ;

 

Про Нутроф Форте я дізналась ще 2 роки тому, але тоді не прислухалась до рекомендації. Ще зі шкільних  років у мене прогресує короткозорість, я працюю за комп’ютером, тому підтримка здоров’я очей для мене дуже актуальна. Останні роки я замовляла добавки з лютеїном та зеаксантином. Цього разу вирішила купити комплекс Нутроф Форте, адже для здорового ока важливі не лише вищезгадані дієтичні компоненти. Перед покупкою я ознайомилася із самим продуктом на офіційному сайті, привабило, що це французька компанія з виробництвом в ЄС.  На сайті я і побачила умови акції, вирішила брати участь, бо це вимагало мінімуму зусиль і загалом відповідало моїм намірам. Я купила одразу кілька упакувань, щоб збільшити свій шанс на виграш. Неймовірно зраділа, коли дізналася, що виграла мультиварку. Щиро вдячна компанії за якісний продукт та такі маркетингові ініціативи! Планую продовжувати вживати Нутроф Форте 2 курсами на рік для підтримки здоров’я очей і рекомендую спробувати цю добавку іншим. Зичу компанії подальших успіхів і всім здоров’я!

 

Костенко Олена Валентинівна  Київ;

 

Добрый день, спасибо большое за посылку! Я уже третий раз участвую в акции по Нутроф форте и, наконец,   я - счастливая обладательница супермультиварки. Наша семья постоянно принимает глазные витаминные комплексы (у родителей проблемы с сетчаткой, я – профилактически). Отдаю предпочтению именно Нутрофу, как лучшему по составу в группе глазных витаминов. Желаю вашей фирме дальнейшей плодотворной работы! Пусть ваши отличные препараты пользуются все большим спросом! Вдохновения и удачи в создании инновационных офтальмологических препаратов и проведении интересных мероприятий! Всем сотрудникам Теа  здоровья, мира, процветания!

 

Деркач Валентина Олександрівна Суми.

 

Дуже вдячні за такий розіграш! До останнього не вірила у свою перемогу.  Дякуємо за гарний подарунок, який знадобиться любій родині. Слава Україні!