Угода користувача сайту «Нутроф®»

Загальні положення умов користування сайту «Нутроф®»
Щоб користуватися сайтом, Вам пропонується прийняти умови використання сайту «Нутроф®» (далі “Сайт”). Якщо Ви залишаєтесь на Сайті, Ви тим самим підтверджуєте свою згоду прийняти цю Угоду.

Призначення Сайту

Даний Сайт не є інтернет-аптекою. ТОВ «ТЕА ФАРМА» не здійснює діяльність з продажу біологічно активних добавок і не надає рекламні послуги третім особам. ТОВ «ТЕА ФАРМА» не несе відповідальності за зміст сайтів та коментарі користувачів сайтів, на яки здійснено переходи по зовнішнім посиланням. Зовнішні посилання, які вказані на даному Сайті, пропонуються виключно для Вашої зручності в цілях ознайомлення.

Відповідальність і відмова від відповідальності власника сайту. Авторське право

Інформація, яка надана на цьому Сайті, призначена для використання в особистих цілях користувачів на території України. Відповідно до Авторського Права, копіювати й поширювати матеріал сайту без згоди власника заборонено.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за перехід користувача за посиланням на інші сайти та надання на цих сайтах своїх персональних даних.

Адміністрація сайту не гарантує відсутність помилок і збоїв в роботі сайту, але буде робити все від неї залежне, щоб їх усунути.

Адміністрація сайту залишає за собою право без попереднього повідомлення вносити зміни на Сайт і попереджає, що всі зображення біологічно активної добавки НУТРОФ® є схематичними.

Адміністрація сайту залишає за собою право розглядати коментарі перед публікацією та відхиляти їх, якщо вони порушують правила спілкування та коментування.

Адміністрація сайту несе відповідальність за збереження Ваших персональних даних та забовязується не передавати їх третім особам.

Інформація та статті викладені тільки в цілях ознайомлення, ТОВ «ТЕА ФАРМА» не несе відповідальності за шлях використання наданої інформації. При виникненні будь – яких проблем із здоров’ям, вчасно звертайтесь до лікарів, адже САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!

Додаткові сервіси, які використовуються на Сайті

На Сайті використовуються:

Google Analytics – для збору та аналізу статистичних даних з метою оптимізації рекламних кампаній та підвищення зручності використання Сайту.

Google AdWords – з метою проведення маркетингових кампаній. Інструмент дозволяє налаштувати звернення до користувачів, які вже відвідували цей Сайт.