Акція

днів
годин
хвилин
секунд
з 15 березня
по 31 травня
nutrof

Ясний погляд на майбутнє офтальмології

Згідно з оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 1,3 млрд людей у світі живуть з тією чи іншою формою порушення зору. Разом з тим, завдяки науково-технічному прогресу, розвиток сліпоти можна попередити практично в 80% випадків! Безумовно,  всі нови можливості в медицині є результатом роботи  певних людей , а іноді й цілих династій. Таким яскравим прикладом є французька династія Шибре, 5 поколінь якої присвятили себе офтальмології.

Ґрунтуючись на сімейних традиціях і цінностях, у 1994 р Анрі Шибре створив науково-дослідну лабораторію «Laboratoires Théa» («Лаборатуар Теа»), яка вже довгі роки успішно займається розробкою і виробництвом продуктів у сфері офтальмології.

Майбутнє за інноваціями

За порівняно короткий термін «Лаборатуар Теа» стала однією з трьох провідних офтальмологічних компаній в Європі.

«Лаборатуар Теа» – інноваційна компанія, яка займається розробкою нових продуктів, їх виробництвом, доклінічними та клінічними дослідженнями, а також виведенням на ринок.

Місія компанії — забезпечити потреби сучасної офтальмології якісними продуктами та технологіями, розповсюдити знання про останні наукові досягнення серед фахівців, поліпшити лікування і підтримку здоров’я пацієнтів.

«Лаборатуар Теа» є піонером і лідером в області створення нутріцевтиків (вітамінно-антиоксидантних комплексів) для очей, сльозозамінників та засобів для догляду за повіками не тільки у Франції, але й в Європі.

«Лаборатуар Теа» створила перший протигерпетичний гель для очей Вірган. Також компанія є світовим флагманом по виробництву очних крапель у багатодозовому флаконі АВАК® без консервантів.

Продукція «Лаборатуар Теа» представлена ​​на ринках більш ніж 70 країн світу, головним чином в Європі, Північній і Південній Америці, Африці, а також на Далекому Сході – в Японії та Кореї.

В Україні представництво «Лаборатуар Теа» відкрилось у 2015р. Сьогодні компанія успішно розвивається і представляє на вітчизняному фармацевтичному ринку такі продукти:

  • НУТРОФ® ФОРТЕ, дієтична добавка, до складу якої входить комплексна формула, розроблена спеціально для підтримки здоров’я очей, нормалізації функцій зору, захисту органів зору від окисного пошкодження та ін. В її складі містяться не тільки вітаміни та мінерали, а й омега-3 жирні кислоти, ресвератрол і вітамін D;
  • РЕСВЕГА®, дієтична добавка, яка містить в високих дозах вітаміни, мінерали, омега-3 жирні кислоти та ресвератрол. Ця формула була розроблена для використання при тяжкій патології очей — вологій формі вікової макулярної дегенерації з метою профілактики розвитку цього захворювання на іншому оці;
  • ТЕАЛОЗ® ДУО, офтальмологічний розчин без консервантів для місцевого застосування. Використовується з метою захисту, зволоження, змащування поверхні очей в разі виникнення відчуття дискомфорту, печіння, подразнення. Це єдині краплі для очей в Україні з вмістом трегалози та гіалуронової кислоти, вони рекомендовані офтальмологами Європи та світу (TFOS DEWs II) для полегшення симптомів синдрому сухого ока;
  • МОНОПРОСТ (латанопрост, краплі очні, без консервантів, в унідозах) – використовуються для зниження внутрішньоочного тиску при первинній відкритокутовій глаукомі. Це єдині в Україні краплі латанопроста без консервантів (запатентована технологія Протріаксін®), при лікуванні якими забезпечується найменший ризик розвитку місцевих побічних реакцій у порівнянні з іншими простагландинвмісними препаратами з консервантами (Cucherat M. et al., 2014 року). Крім цього, препарат стабільний і може зберігатися при кімнатній температурі;
  • косметичні засоби ТЕАГЕЛЬ® і стерильні серветки БЛЕФАКЛІН®. Їх використовують не тільки для щоденної гігієни повік, але також до і після офтальмологічних і косметологічних процедур, для терапевтичного догляду за повіками при запальних захворюваннях очей, блефариті, демодекозі та т.п. Обидва продукти не містять консервантів, детергентів і ароматизаторів, підходять особам з чутливою шкірою і тим, хто користується контактними лінзами. Гігієнічні серветки БЛЕФАКЛІН® зволожені спеціальним багатокомпонентним лосьйоном, випускаються в окремих саше для одноразового застосування.

В цьому році компанії «Лаборатуар Теа», Франція, виповнюється 25 років. 

Жан-Фредерік Шибре, президент компанії, зазначив:

«Розробляючи методи лікування, забезпечуючи інформацією та обмінюючись знаннями з фахівцями по всьому світу, ми даємо можливість кожному дивитись на світ  широко розкритими очима / Let’s open our eyes».

Переклад з джерела: Тижневик «Аптека», № 19 (1190) 20 травня 2019