Акція

днів
годин
хвилин
секунд
з 15 березня
по 31 травня
nutrof

Офтальмологічна весна 2020: Без консервантів

Дивіться фотогалерею “Офтальмологічна Весна 2020: Без консервантів”. Напишіть на пошту uanutrof@gmail.com, з поміткою ФОТО, і ми надішлемо Вам доступ на завантаження.

15 лютого цього року Національною Медичною Академією Післядипломної Освіти (НМАПО) ім.Шупика, ГО «Асоціацією дитячих офтальмологів і оптометристів України», було організовано та проведено захід для медичної громадськості – науково-практичну конференцію «Офтальмологічна весна 2020: без консервантів». Спонсором цього форуму було Представництво «Лаборатуар Теа» в Україні, якому в 2020 виповнюється 5 років. Понад 600 фахівців-офтальмологів з різних регіонів України взяли в заході активну участь.

Проректор з наукової роботи НМАПО ім. П.Л. Шупика, професор Наталія Савичук, від імені колективу академії та ректора Юрія Вороненко персонально, передала колегам побажання натхнення у своїй професійній діяльності, поваги від держави.

Професор Сергій Риков, голова правління ГО «Асоціація дитячих офтальмологів і оптометристів України», звернув увагу аудиторії на присутність великої кількості зацікавлених у своїй професії молодих фахівців. Цей факт – прекрасний мотив для того, щоб передавати їм практичні знання на благо пацієнтів.

Ельвіра Смольська, голова представництва «Лаборатуар Теа» Україна, зробила акцент у своєму виступі на кілька фактів, які стосуються компанії Laboratoires Théa й відомої французької династії Шибре.

Протягом 150 років п’ять поколінь сім’ї Шибре присвячували своє життя офтальмології.

Представник 4 покоління династії, Анрі Шибре, 26 років тому заснував компанію Laboratoires Théa.

Сьогодні продукція компанія представлена в 75 країнах світу, компанія є лідером в Європі серед продуктів без консервантів для лікування “хвороби сухого ока”, продуктів для гігієни повік, для живлення очей, продуктів без консервантів для лікування глаукоми та т.і.
Laboratoires Théa належить до топ-3 європейських офтальмологічних компаній.

Спеціально до п’ятирічного ювілею представництва компанії Лаборатуар Теа в Україні, для участі в конференції, з Франції приїхав президент холдингу Théa, засновник компанії Laboratoires Théa, Анрі Шибре.
Це ім’я не просто відомо в офтальмології, але є символом інновацій, надійності, відданості обраному шляху.

На конференції був присутній Надзвичайний і Повноважний посол Франції Етьєн де Понсен, який звернувся до всіх присутніх з вітальною промовою.

Наукова частина заходу містила доповіді, яки освітили актуальні питання теорії та практики сучасної офтальмології.

Модератор наукової частини – професор Павло Бездітко (Україна, Київ), доповідачі – професор Сергій Риков (Україна, Київ), професор Христина Групчева (Christina Grupcheva, Болгарія, Варна), професор Ніна Луценко (Україна, Запоріжжя), кандидат медичних наук Олег Пархоменко (Україна, Київ).

В рамках конференції було проведено тренінг «Сучасні підходи в лікуванні хвороби сухого ока», який провели професор Дмитро Жабоєдов (Україна, Київ), професор Сергій Риков (Україна, Київ), професор Лариса Коваленко (Україна, Київ).

Офтальмологи, яки брали участь в конференції, змогли здобути нові знання, обмінятися досвідом, отримати відповіді на свої запитання.

“Офтальмологическая весна 2020: Без консервантов” фото:

« 1 of 10 »
« 1 of 10 »