Акція

днів
годин
хвилин
секунд
з 15 березня
по 31 травня
nutrof

Формула здоров’я очей – «сонячний» Нутроф®

Переоцінити важливість хорошого зору в нашому житті вкрай складно. Так, на думку вчених, від 70% до понад 90% інформації людина отримує за допомогою зору. Ми «торкаємось» навколишнього світу, розпізнаємо предмети, людей, кольори, форми та багато іншого. Погодьтеся, навіть звичайні побутові дії, такі як приготування чаю або одягання, буде вкрай складно виконати з закритими очима. Що парадоксально, всупереч величезному значенню хорошого зору, люди часом приділяють його здоров’ю неприпустимо мало уваги. Це вже не кажучи про те, що в еру діджиталізації ми нерідко безжально обтяжуємо очі різними гаджетами. Як же охороняти та зберігати свій зір, та в чому полягає запорука здоров’я очей?

Баланс – от що має бути насамперед. Так, збалансоване харчування, насичене вітамінами, мінералами, мікро- і макроелементами в змозі забезпечити нормальне функціонування систем та органів людини. Однак правильно харчуватись при ритмі життя нон-стоп вкрай складно. Адже щоб отримати потрібну кількість корисних речовин, деколи треба з’їдати просто неймовірну кількість продуктів. В такому випадку на допомогу приходять спеціальні комплекси, які багаті усіма необхідними речовинами. Особливу увагу  до себе на українському ринку привертає продукт від французької компанії «Laboratoires Théa» Нутроф® Форте. До речі, Thea є європейським лідером з виробництва вітамінних комплексів для очей. Нутроф® Форте розроблений спеціально для підтримки їх здоров’я, нормалізації функції зору, захисту органів зору від окисного пошкодження та ін. У складі Нутроф® Форте містяться необхідні для здоров’я очей потужні антиоксиданти — вітаміни С, Е, мікроелементи цинк (активатор більш ніж 200 ферментів) селен і мідь. Від шкідливого впливу синього спектру сонячного світла, екранів моніторів і гаджетів, світла фар і ламп захищають лютеїн і зеаксантин — незамінні каротиноїди. Родзинкою Нутроф® Форте є наявність ресвератролу з його судинною дією і позитивними ефектами при віковій макулярній дегенерації (ВМД), катаракті, глаукомі, діабетичних ураженнях очей. Омега-3 ненасичені жирні кислоти, що містяться в Нутроф® Форте, є структурними компонентами мембран клітин. А докозагексаєнова кислота у великій кількості міститься в клітинах нейронів та фоторецепторах очей. Також доведено, що приймання Омега-3 ненасичених жирних кислот знижує ризик розвитку ВМД (Merle B. et al., 2011). Ще один компонент Нутроф® Форте, вітамін D, недарма називають «вітаміном сонячного світла». До речі, він вкрай потрібний жителям України через те, що у більшості населення відзначається його дефіцит. Вітамін D впливає на обмін кальцію в організмі, підвищує імунітет, бере участь в регуляції артеріального тиску і роботи серця, є важливим компонентом для здоров’я очей, особливо при міопії, захворюваннях очей, пов’язаних з віком або з цукровим діабетом. 

Важливо, що ця велика кількість нутрієнтів — в 1 капсулі, яку достатньо вживати 1 раз на добу. Таким чином, доповнюючи свій раціон збалансованою формулою Нутроф® Форте, можна захистити очі від втрати важливих поживних речовин, які відповідають за їх нормальне функціонування і гостроту зору. Приймання Нутроф® Форте актуально для тих, хто тривалий час перебуває на сонці, багато читає, дивиться телевізор, для водіїв, людей, які працюють за комп’ютерами, а також осіб зрілого віку з метою запобігання розвитку вікових захворювань очей.

Переклад з джерела: Тижневик «Аптека», № 8 (1179) 4 березня 2019