Загальні положення умов використання сайту «НУТРОФ®»

Щоб користуватися сайтом, Вам пропонується прийняти умови використання сайту «НУТРОФ®» (далі “Сайт”). Залишаючись на Сайті, Ви тим самим підтверджуєте свою згоду, прийнявши цю Угоду.

Призначення Сайту

Даний Сайт не є інтернет-аптекою. Представництво Лаборатуар Tеа в Україні не здійснює діяльність з продажу дієтичних добавок і не надає рекламні послуги третім особам. Представництво не несе відповідальності за зміст сайтів, зовнішні посилання яких вказані на даному Сайті. Ці посилання пропонуються виключно для Вашої зручності в цілях ознайомлення.

Відповідальність і відмова від відповідальності власника сайту. Авторське право

Інформація, викладена на цьому Сайті, призначена для використання в особистих цілях користувачів на території України. Відповідно до Авторського Права, копіювати й поширювати матеріал сайту без згоди власника – заборонено!
Адміністрація сайту не несе відповідальності за перехід користувача за посиланням на інші сайти та надання на цих сайтах своїх персональних даних.
Адміністрація сайту не гарантує відсутність помилок і збоїв в роботі сайту, але буде робити все від неї залежне, щоб їх усунути.
Адміністрація сайту залишає за собою право без попереднього повідомлення вносити зміни на Сайт і попереджає, що всі зображення біологічно активної добавки НУТРОФ® є схематичними.
Адміністрація сайту несе відповідальність за збереження Ваших персональних даних, не передаючи їх третім особам.

Інформація викладена тільки в ознайомлювальних цілях, адміністрація сайту не несе відповідальності за шлях використання наданої інформації. При виникненні будь – яких  проблем із зором, звертайтесь до лікарів, адже САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!

Додаткові сервіси, які використовуються на Сайті

На Сайті використовуються:

Google Analytics – для збору та аналізу статистичних даних з метою оптимізації рекламних кампаній та підвищення зручності використання Сайту.

Google AdWords – з метою проведення маркетингових кампаній. Інструмент дозволяє налаштувати звернення до користувачів, які вже відвідували цей Сайт.