ВЕСЕННЯЯ АКЦИЯ ОТ НУТРОФ® 2024

Всего три
простых шага

Купите 1 упаковку Нутроф® Форте в период акции, гарантированно получите полотенце для рук и станьте участником розыграша главных призов - трех мультиварок-скороварок

15 марта - 31 мая

Подробнее

До конца акции осталось

0 дней
0 часов
0 минут
0 секунд

1 ШАГ

Купите 1 упаковку Нутроф® Форте в любой аптеке в период акции

2 ШАГ

Пришлите фото оригинального кассового чека и фрагмента упаковки на Viber +38 (068) 045 73 11, укажите ФИО и номер отделения Укрпошти, чтобы получить гарантированный приз

Или пришлите их оригиналы письмом на почтовый ящик, обязательно укажите номер телефона: Киев 01030, а/я 231* *стоимость услуги - по тарифам Вашего оператора или Укрпочты

3 ШАГ

По завершению акции получите полотенце для рук и станьте участником розыграша главных призов - трех мультиварок-скороварок Отправить в Viber

Победители прошлой акции

С итогами предыдущих акций вы можете ознакомиться в разделе сайта - Акции

Овчар Тетяна Миколаївна
Костенко Олена Валентинівна
Деркач Валентина Олександрівна

До конца акции осталось

0 дней
0 часов
0 минут
0 секунд
Участвовать

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ВЕСНЯНОЇ РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ ВІД НУТРОФ®

Якщо Ви бажаєте взяти участь у Весінній Акції від Нутроф®, надсилайте з 15 березня  до 31 травня 2024 року оригінали чека та фрагмента упаковки Нутроф® Форте з штрих кодом на адресу: м. Київ, 01030 а/с 281. Кожний конверт вважається окремим виконанням умов Акції (1 конверт = 1 подарунок). Кожне повідомлення з фото чека, фрагменту упаковки та Вашою поштовою адресою, надіслане на Viber, також вважається окремим виконанням умов Акції. Акція діє з 15.03.2024 по 31.05.2024 на території України, крім АРК та зон проведення активних бойових дій/ тимчасової окупації. Детальну інформацію та Правила Акції шукайте нижче.

Після того, як Ваше ім’я з’явиться в переліку учасників, ми здійснимо відправлення гарантованого подарунка не пізніше 30 червня 2024 року включно, згідно зазначеної на конверті або у повідомленні Viber поштової адреси.

Після того, як Ваше ім’я з’явиться в переліку переможців, ми здійснимо відправлення Головного призу не пізніше 30 червня 2024 року включно.

Всі витрати з відправлення подарунків Організатор акції здійснює за власний рахунок.

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

ПРОВЕДЕННЯ РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ (НАДАЛІ – «ПРАВИЛА»)

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  1. ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ «Весіння Акція від Нутроф®»: ТОВ «ТЕА ФАРМА». ЄДРПОУ 45117423; вул. Волоська, 51/27Б, м. Київ, 04070 Україна, тел.: (044) 4675770 (надалі – Організатор»).
  2. ВИКОНАВЕЦЬ АКЦІЇ «Весіння Акція від Нутроф®»: ПрАТ «Рекламна Агенція «Ліра»», ЄДРПОУ 24928741; 01054, м. Київ, вул. Ярославів Вал, буд. 26Б, офіс 8, тел. (044) 2707087 (надалі – «Виконавець»).
 2. ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:
  1. Акція діє з 15.03.2024 по 31.05.2024 на території України, крім АРК та зон проведення активних бойових дій/ тимчасової окупації. ** Зовнішній вигляд і дизайн призів
   Конкурсу може відрізнятися від їхнього зображення в рекламних матеріалах. Гарантований подарунок буде відправлений за вказаною вами адресою, на відділення
   «Укрпошти». Учасник акції, що відправив повідомлення на мобільний пристрій, автоматично дає згоду Організатору/Виконавцю Акції на обробку його персональних даних.
  2. Листи з оригіналом чеку та фрагментом упаковки Нутроф® з штрих кодом, які будуть надіслані до 15 березня  або після 31 травня 2024 року (дата відправки визначається за поштовим штемпелем), до участі в Акції не приймаються, а особи, які їх відправили, не можуть претендувати на отримання будь-якого Гарантованого заохочення Акції та/або будь-якої компенсації, в т.ч. і грошової.
 3. ІНФОРМУВАННЯ УЧАСНИКІВ АКЦІЇ:
  1. Офіційні Правила Акції публікуються на сайті www.nutrof.com.ua
  2. Учасник акції, надіславши листа або звіт на мобільний пристрій, автоматично дає згоду Організатору/Виконавцю Акції на обробку його персональних даних.
  3. Організатор/Виконавець Акції залишає за собою право попросити оригінал чеку/або звіт на мобільний пристрій.
  4. В акції не беруть участь співробітники та родичі Організатора/Виконавця Акції та співробітники компанії дистриб’ютора.
  5. Прізвища переможців акції будут розміщені на сайті www.nutrof.com.ua не пізніше «30» червня 2024 року
 4. ПОРЯДОК І ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ГАРАНТОВАНИХ ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ:
  1. Гарантовані заохочення Акції відправляються Виконавцем не пізніше «30» червня 2024 року включно Учасникам, які належним чином та в повному обсязі виконали усі умови даних Правил щодо отримання Гарантованих заохочень Акції.
  2. Гарантовані заохочення відправляються бандероллю/посилкою за поштовою адресою, вказаною Учасником на надісланому Виконавцю конверті або в повідомленні на мобільному телефоні.
  3. Отримання цих Гарантованих заохочень здійснюється Учасниками самостійно шляхом отримання бандеролі/посилки у відповідних відділеннях «Укрпошти».
  4. Гарантовані заохочення, що не будуть отримані Учасниками Акції у відділеннях «Укрпошти» за вказаною Учасником адресою протягом 30 (тридцяти) календарних днів від дати їх надходження, повертаються відправнику. В цьому випадку вважається, що такий Учасник добровільно відмовився і автоматично втрачає право на отримання Гарантованих заохочень та/або будь-яких компенсацій в т.р. і грошової від Організатора/Виконавця Акції, а Організатор залишає за собою право розпорядитися цим Гарантованим заохоченням Акції на власний розсуд.
 5. ІНШІ УМОВИ ОТРИМАННЯ ГАРАНТОВАНИХ ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ:
  1. Повторне відправлення Гарантованих заохочень Акції, не одержаних Учасником/ами з будь-яких підстав, не передбачається, Організатор та Виконавець не несуть зобов’язань і не розглядають претензії щодо їх надання або здійснення Учаснику/ам будь-яких компенсацій, в т.ч. і грошової.
  2. Отримання Гарантованих заохочень Акції допускається лише особами, що отримали на них право згідно з умовами цих Правил, і виключно в порядку, установленому цими Правилами. У випадку, якщо Учасник з будь-яких причин не може отримати Гарантоване заохочення Акції особисто, такий Учасник не має права передати/поступитися своїм правом будь-якій третій особі.
  3. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил та надання всіх передбачених документів є необхідною умовою отримання Гарантованого заохочення Акції. Невиконання будь-яких умов, передбачених цими Правилами, позбавляє відповідного Учасника права на одержання Гарантованого заохочення Акції. При цьому, відповідний Учасник вважається таким, що добровільно відмовився від отримання відповідного Гарантованого заохочення Акції та не має права на одержання від Організатора/Виконавця Акції будь-якої компенсації, в т.ч. грошової.
  4. Гарантовані заохочення Акції не підлягають обміну, в тому числі на грошовий еквівалент. Організатор має право замінити Гарантовані заохочення Акції, які беруть участь в Акції, на інші аналогічні.
  5. Організатор/Виконавець Акції і пов’язані з Акцією особи не несуть відповідальності стосовно подальшого використання Гарантованих заохочень Акції Учасниками після їх одержання, за неможливість Учасників Акції скористатись наданими Гарантованими заохоченнями Акції з будь-яких причин. З моменту одержання Гарантованих заохочень Учасником Акції Організатор/Виконавець Акції й пов’язані з Акцією особи не відповідають за подальшу долю Гарантованих заохочень.
  6. Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальності за неможливість Учасників Акції отримати або скористатися Гарантованими заохоченнями Акції з будь-яких причин, що від них не залежать, в т.ч. у зв’язку з відсутністю в нього необхідних документів, а також при відсутності особи, що здобула право на отримання Гарантованого заохочення Акції, неможливості її повідомлення про відповідне Гарантоване заохочення Акції так, як це вказано вище, тощо.
  7. Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальність за якість Гарантованих заохочень Акції, всі такі претензії пред’являються їх виробникам згідно з гарантійними зобов’язаннями таких виробників.
  8. Отримати Гарантоване заохочення Акції відповідний Учасник Акції може лише особисто. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, укладені до отримання гарантованого заохочення Акції, де гарантоване заохочення Акції, або право на отримання його буде предметом угоди або засобом платежу, або виступати як предмет застави.
  9. Організатор/Виконавець не несуть жодної відповідальності за несвоєчасну доставку або не доставку Гарантованих заохочень службою доставки «Укрпошта». Всі претензій щодо пошкодження, псування, втрати, несвоєчасної доставки або не доставки Гарантованих заохочень Учаснику слід адресувати безпосередньо службі доставки «Укрпошта».